Sıkça Sorulan Sor

ÜRÜNLERİ NEREDEN ALABİLİRİM?


Türkiye geneli ve yurtdışı tüm siparişlerinizi sitemizden oluşturabilir veya +905074163415 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Fitcare , FitHair , Botanicare , BTX ve Vita-MAM markalı ürünlerimizi ( İstanbul içi elden teslimat ) tüm Türkiye geneli ücretsiz kargo ile temin edebilirsiniz. Satın al bölümüne giderek www.fitkozmetik üzerinden güvenle sipariş oluşturabilir, sohbet bölümünden müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.
Fitcare ve Fithair Losyon Gerçekten İşe Yarıyor mu ?


Fitcare ve Fithair Losyon içerdiği Apigenin maddesi ve besleyici takviyeler ile saç köklerinizin harekete geçmesine yardımcı olur. Kullanıcılardan alınan geri dönüşler ve yapılan klinik testlere göre Fitcare Saç Besleyici Losyon dökülmeleri durdurmaya ve zayıflamış saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.
2 AY KULLANDIM BIRAKTIM ESKİ HALİNE DÖNDÜ?


Dönebilir. 5-alfaredüktaz enzimi tarafındantestesteronundihidrotestesteronadönüştürülmesiyle saç kökleri dihidrotestesteron(dht) tarafından baskılanmaya başlar. Bu süreç anagen evresindeki sağlıklı saçın telogen(köklerin deri altında yaşaması) evresine geçmesiyle sonuçlanır. Telogen evresinde yaşayan saç köklerinde tekrar uyarılana kadar saç oluşumu görülmez. Fitcare Saç Besleyici Losyon saç köklerinin anagen evresine geçerek saçın gelişmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Saçların güçlenme süresi 7-12 ay aralığındadır. Bu sürecin sonunda saçların dht ile baskılanarak yeniden zayıflaması muhtemeldir. Güçlenen saçların korunması amacıyla herhangi bir saç besleyici losyon ile haftada 2-3 uygulama yapılması önerilmektedir.
ÜRÜNÜN RENGİ NEDEN BİR ÖNCEKİ ALDIĞIMA GÖRE DAHA AÇIK/DAHA KOYU?


Fitcare Losyon içeriğinde yer alan demir minerali ve B vitamin kompleksinden dolayı dolum öncesinde havayla temas süresine ve beklme süresine göre pembe, sarı, kırmızı, kahverengi ve koyu kahverengi renklere dönüşebilmektedir. Bu değişim demir mineralinin oksijenle tepkimeye girmesinden kaynaklanan bir durumdur.
DEĞİŞİM HEMEN BAŞLAR MI?


Fitcare Losyon kullanıcılarında değişim kişiden kişiye değişmekle beraber 15-60 gün aralığında köklerde hareketlenmeler görülmektedir.
ÜRÜNÜ KULLANIYORUM AMA SAÇLARIMDA DÖKÜLME OLDU NEDEN?


Saç köklerinin gelişim sürecinde 3-5 ay aralığı ve 7-9 ay aralığında dökülüp geri gelmeler görülebilir. Bu durum saçın gelişim sürecindeki normal bir süreçtir. Devam eden 1 aylık süreçte yeni saç kökleri ile gelişim görülecektir.
FİTCARE, FİTHAİR, BOTANİCARE VE FİTHAİR GOLD LOSYONUN ETKEN MADDESİ NEDİR?


Fitcare, Fithair, Botanicare ve Fithair Gold Losyonun etken maddesi bir tür flavonoid olan Apigenin’dir. Papatya, Nane ve Maydonoz gibi bitkilerde bulunmaktadır. Hammadde olarak güvenilir ve saygın firmalardan temin edilmekle birlikte belirli oranda Ar-Ge ekibimiz tarafından kurutulmuş bitkilerden saflaştırma ve distilasyon yöntemleriyle elde edilmektedir.
FİTCARE, FİTHAİR, BOTANİCARE VE FİTHAİR GOLD LOSYONUN YAN ETKİSİ VAR MIDIR?


İçeriğinde yer alan A vitaminine karşı alerjisi olan/olabilecek kişilerin kullanmaması veya herhangi bir olumsuz etki gördüklerinde bırakmaları tavsiye edilir. Problemler genellikle yanlış dermaroller kullanımına bağlı olarak gelişir. Fitcare İlaç Kozmetik ürünlerinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Fitcare, Fithair ve Botanicare Losyon Nasıl Kullanılır ?


Fitcare, Fithair, Botanicare ve FitHair Gold Losyon sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa 5 fıs/yarım damlalık olarak uygulanır. Tercihen akşamları 1 mm titanyum iğneli dermaroller ile birlikte sabahları sadece losyon olarak kullanılması önerilir.
FİTCARE, FİTHAİR, BOTANİCARE VE FİTHAİR GOLD LOSYON KISIRLIK VEYA CİNSEL PROBLEMLERE SEBEP OLUR MU?


Hayır. Fitcare Losyon içerik olarak kısırlık yapıcı veya sağlığınızı riske atacak herhangi bir ağır kimyasal içermez. İçerdiği etken maddeler günlük hayatta tüketilen gıdaların içinden saflaştırma yoluyla elde edilen moleküllerdir. Cinsel sağlığınız da dahil olmak üzere sağlığınız üzerinde herhangi bir zarar vermesi söz konusu değildir. İçerdiği etil alkol nedeniyle göz gibi hassas dokulara temasından kaçınınız. Gerçekleşmesi halinde ılık su ile durulayınız. Kullanımı esnasında sadece saç köklerini güçlendirmek istediğiniz bölgelere uygulayınız. İstenmeyen bölgelere temas ettiğinde ıslak bir bez yardımıyla siliniz.
Dermaroller Nasıl Kullanılır ? Nelere Dikkat Edilmelidir ?


Videomuzdaki detaylı anlatımı dinleyebilirsiniz.
Ürünleriniz Arasındaki Farklar Nelerdir ?


Fitcare, FitHair, Botanicare, Vita-MAM ve BTX markalı ürünlerimiz temel olarak aynı bitkisel formüller üzerine eklenen yardımcı etken maddeler ile zenginleştirilmiş ve markalaştırılmış ürünlerdir.

Fitcare FitHair Botanicar BTX

Fitcare , fitcarehair , fitcareilac , fitcareilaç fitcareilaçkozmetik , fithair , botanicare , botacare , saçdökülmesi , saçlosyonu , kelliktedavisi , kellik , saçekimi , saç ekimi , protezsaç , protez saç , hairlotion , fitcarelotion , fithair lotion , kellik tedavisi , saç losyonu , saç besleyici losyon , saç kesimi , vitamin , soğuk algınlığına karşı , BTX , BTX Sambucus nigra , BTX kara mürver şurubu , vitamam , vitamam D3 , Vitamam C vitamini , Botanicare Vitamam , Botanicare multivitamin , fitface , fitface antiaging , slimming , fithair losyon , saçserumu , saç serumu , saç çıkaran serum , saççıkaran , saç çıkarma losyonu , saç çıkarıcı , saç lasyonu , saç çıkaran , Mavisu ,mavi su , mavi losyon , mavilosyon , uraw mavi serum , uraw , sbk , saç bakım kürü , sbk losyon , sbk serum , mavi serum , kellik tedavisi , saç ekim merkezi , protez saç merkezi , saçsuyu , saççıkarmasuyu , fitcareserum , fitcare serum , saç dökülmesi , keleson , kelliğeson , kelliğe son , kellik , kök hücre tedavisi , emphair , saç çıkarma , biohira , biohira serum , biohira losyon , bio hira mavi serum , extrahair , extrahair losyon , minoxil , minoksil forte , minoxidil , keratin , arjinin , biotin , bioxin , minoksil , minoksidil , bioksin , keratin , keratin sütü , argan , folixir , trichos , hair forte , kerastaz , restorex , luis bien , otacı , pantene , elidor , promogene , totex , prozinc , isana , tresan